novainks, innova inks, matbaa mürekkepleri, solvent mürekkep, printing inks, solvent based inks, flexo mürekkep, rotogravür mürekkep, tifdruk mürekkep
TR
EN
Bu internet sitesi İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bu internet sitesini (“Site”) bilgi edinmeniz, eğitim almanız, iletişim kurmanız için geliştirmiş ve desteklemektedir. Bu web sitesinde sunulan bilgiler özet niteliğinde, genel mahiyette ve sadece bilgilendirme amacına yöneliktir. Siteyi sadece Türkiye/İstanbul/Silivri’de ikamet eden kullanıcıların kullanması hedeflenmektedir. Sitenin içeriği Türkiye’nin dışındaki kullanıcılar için uygun olmayabilir.
Bu internet sitesine erişim sağlayarak ya da bu internet sitesindeki bilgileri kullanarak, bu şart ve koşulları (“Yasal Uyarı”) kabul etmiş oluyorsunuz ve İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., bağlı şirketleri, iştirakleri ve çalışanları aleyhinde bu internet sitesinin kullanımından ya da bu sitede bulunan herhangi bir materyal, bilgi, görüş ya da tavsiyeden kaynaklanabilecek herhangi bir iddiadan feragat etmiş oluyorsunuz.
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın bu şart ve koşullar ve/veya bu internet sitesinde atıfta bulunulan ürünler ve hizmetler üzerinde değişiklik yapabilir, iyileştirebilir ve/veya bunları değiştirebilir. Bu değişiklikler Sitede yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, üzerinde değişiklik yapılan Yasal Uyarıları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Lütfen Siteye erişmeden ve Siteyi kullanmadan önce Yasal Uyarıları dikkatle okuyun. Siteye erişerek ya da Siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen Yasal Uyarıları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz ve bu işlemler Yasal Uyarıları imzalayarak onaylamanız yerine geçer. Yasal Uyarılara tabi olmak istemiyorsanız Siteye erişmeyiniz.
Sitenin Kullanımı:
Siteyi istediğiniz şekilde gözden geçirebilir ve siteden materyal indirebilirsiniz. İndirilen tüm materyaller sadece ticari olmayan kişisel kullanımınız için sağlanmaktadır. Bu Siteden alınan bilgiler ile ilgili olarak kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmamayı, bunları değiştirmemeyi ya da ek yapmamayı kabul etmiş oluyorsunuz.
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadan, Sitedeki hiçbir materyal genel kullanım amacıyla ya da ticari amaçlarla dağıtılamaz, değiştirilemez, iletilemez, yeniden kullanılamaz, yeniden gönderilemez. Siteden indirilen materyallerde bulunan tüm telif ve diğer mülkiyet hakları korunmalıdır. Sitenin tüm içeriği, aksi belirtilmedikçe, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ve/veya İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tedarikçilerinin ya da bağlı kuruluşlarının eseridir ve bu içerik İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin yazılı izni olmadan ya da burada belirtilen kural ve şartlar dışında kullanılamaz.
Sitede yer alan kişi ya da yer resimleri İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin mülkiyetinde olup, sadece İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’den izin alınmak suretiyle kullanılabilir. Bu resimlerin tarafınızdan kullanımı kesinlikle yasaklanmıştır.
Resimlerin izinsiz kullanılması telif hakkı, ticari marka, gizlilik ve/veya reklam faaliyetlerini düzenleyen yasaların ihlali olarak nitelendirilir.
Erişim Sınırlamaları:
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından aksi açıkça belirtilmedikçe, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bilgisayar sisteminin diğer bölümlerine ya da sistemdeki diğer bilgilere herhangi bir amaçla erişmek ya da erişim girişiminde bulunmak kesinlikle yasaktır. Sitedeki Web sayfalarını veya içeriği taramak, izlemek, “veri madenciliği” yapmak ya da kopyalamak için robot, örümcek ve diğer otomatik ya da manuel işlem veya aygıtları kullanmak yasaktır. Bir başka site kullanıcısına hangi nedenle olursa olsun spam (istenmeyen e-posta) gönderemezsiniz. Sitenin düzgün çalışmasına müdahale etmek ya da müdahale girişiminde bulunmak üzere hiçbir aygıt, yazılım ya da yöntem kullanmamayı, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. altyapısına aşırı ağır yüklemeler getirecek bir işlem yapmamayı kabul etmektesiniz. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadan İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ticari markasını, logosunu, ticari ismini ya da aralarında resimlerin, çerçevelerin, içeriğin veya Sitedeki sayfaların sayfa düzeni/tasarımları dahil, diğer İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. mülkiyetindeki materyalleri içine alacak çerçevelendirme teknikleri kullanamazsınız.
Bilgilerin Güncelliği:
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., en son gözden geçirme tarihi itibariyle doğru ve güncel bilgileri sunmak için makul sınırlar içinde çaba göstermesine karşın, bilgilerin doğruluğu ya da tamlığı konusunda herhangi bir garanti ya da beyanda bulunmamaktadır.
Yükümlülülkler:
Siteyi kullanımınızdan doğan riskler size aittir. Bu internet sitesindeki bilgiler İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ve ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sunmak amacıyla iyi niyetle hazırlanmış olmasına karşın, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., bağlı şirketleri, iştirakleri ya da çalışanları, Sitenin tasarlanması, hazırlanması veya bu işin teslim edilmesine katkıda bulunan taraflar hiçbir sınırlama olmadan bu internet sitesine erişim ya da bu internet sitesinin kullanımından ya da erişememeniz veya kullanamamanızdan kaynaklanan ya da bu internet sitesinde bulunan herhangi bir materyal, bilgi, özellik ya da tavsiyenin kullanımından doğan doğrudan, dolaylı, özel, bu kullanımın doğal sonucu olan ya da tesadüfî zararlardan hiç bir durumda sorumlu tutulamaz. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. internet sitesinin ya da bu internet sitesini yapan sunucuların virüslerden ya da diğer zararlı öğelerden arî olduğu garanti etmemektedir. Yukarıdaki hususlarla sınırlı olmadan Sitedeki tüm içerik, ister açıkça ister dolaylı belirtilmiş olsun; tatmin edici düzeyde bir kaliteye sahip olma, belirli bir amaca uygun olma ya da herhangi bir ihlal güvencesi dâhil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir garanti vermeden “OLDUĞU GİBİ” sunulmaktadır.
Tazminat:
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni, görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, aracı kuruluşlarını, tedarikçilerini ve üçüncü taraf ortaklarını, sizin Yasal Uyarıları ihmal etmenizden veya sizin ya da diğer kişilerin hesabınızı kullanarak siteye erişiminden kaynaklanan ya da hesabınızla ilgili her türlü etkinliğe bağlı olarak (ihmalden ya da yanlış uygulamalardan kaynaklanan zararlar dâhil) ortaya çıkan tüm kayıpları, harcamaları, zararları ve maliyetleri (avukatlık ücretleri dâhil) tazmin etmeyi ve sağlamayı kabul etmektesiniz.
Ticari Markalar:
Aksi belirtilmedikçe, hiçbir sınırlama olmadan, tüm metinler, görüntüler, makaleler, fotoğraflar, çizimler ve diğer grafik materyalleri, isimler, logolar, markalar ve hizmet markaları (toplu olarak “Ticari markalar”) da dahil olmak üzere bu internet sitesinde gösterilen her türlü materyal İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ve/veya bir bağlı şirketinin, iştirakinin ya da lisansörünün mülkiyeti altındadır ve telif hakkı, marka ve diğer endüstriyel mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Bu materyalleri ya da bunların herhangi bir bölümünü çoğaltmanız, yeniden iletmeniz, dağıtmanız, yayınlamanız, satmanız, yayımlamanız yasaktır. Ancak:
Kişisel bilgi amaçlı ticari olmayan kullanımınız için bu internet sitesindeki materyalleri yükleyebilir ya da çıktı alabilirsiniz; ya da bu internet sitesindeki materyalleri, diğer bireylere, bu materyalin sahibi ve kaynağının FİRMA olduğunu belirterek ve ilgili üçüncü tarafı bu materyallere uygulanan şart ve koşullar ve bunlara uyması gerektiği hakkında bilgilendirerek herhangi bir ticari amaç gütmeden kişisel kullanım amacıyla göndermek için kopyalayabilirsiniz.
Bu internet sitesinde bulunan fikri mülkiyetin herhangi diğer bir kullanımı İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin iznine tabidir. Aksi açıkça burada belirtilmedikçe, burada yazılı hiçbir şey, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin ya da herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir patent, marka, telif hakkı ya da herhangi bir diğer mülkiyet hakkı çerçevesinde herhangi bir lisans ya da hakkın ima yolu ile devri ya da icazet ya da herhangi lisans ya da hak sağlamamaktadır.Bu Sitede belirtilen hususlar, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ya da Ticari marka sahibinin açık yazılı izni olmadan, ima yoluyla ya da fiili olarak özel ve tüzel kişilerin Ticari markaların ruhsat veya hak sahibi olmasına izin verildiği anlamına gelecek şekilde yorumlanamaz. Yasal Uyarılarda belirtilen durumların dışına çıkılarak, Sitedeki ticari markaların ve bunlara ait içeriğin kötü amaçlı olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Siteye ve içeriğine ait fikri mülkiyet haklarını, cezai yaptırımlara başvurmak da dâhil olmak üzere, yasaların izin verdiği her türlü yola başvurarak koruyacağını hatırlatırız.
Fikri Mülkiyet:
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. size Sitedeki metinler, grafikler, işitsel öğeler, tasarımlar, resimler, tablolar ile diğer içeriğe sadece kendi kişisel kullanımız için ticari olmayan amaçlarla erişmeniz ve görüntülemeniz için izin vermektedir. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bu izni istediği zaman ve istediği nedenle veya hiçbir neden göstermeden, önceden uyararak veya uyarmadan tek taraflı olarak geri alabilir. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İçeriği, yani Sitedeki yazılımlar ile diğer eserler ve bunların röprodüksiyonları (toplu olarak “Eserler”), kısmen veya bir bütün halinde İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ve/veya tedarikçilerinin telif hakkı kapsamındaki eserler olup, dünya çapında telif hakkı yasaları ve Türkiye’nin taraf olduğu anlaşmalar ile korunmaktadır. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., yukarıda belirtildiği üzere Site İçeriğine erişim ve içeriği görüntüleme konusunda verilen sınırlı iznin yanı sıra, size Eserler için başka bir ayrıcalık ya da hak tanımamaktadır. Basın mensupları da dahil olmak üzere, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadan Eserlerin; röprodüksiyon, değişim, dağıtım, iletim, yeniden yayımlama, sergileme ya da gösterim amacıyla kullanılmasının kesinlikle yasak olduğunu kabul etmektesiniz.
İşletme Kuralları:
Yasadışı içeriğe sahip, karalama amaçlı ve küçük düşürücü ifadelerle tehditler içeren, müstehcen, kışkırtıcı, pornografik olan veya dinsel inançlara saygısızlık edilen materyalleri; ayrıca yasaları ihlal ettiği, hukuki sorumluluklar taşıdığı veya yasaları başka bir şekilde ihlal ettiği düşünülen açıklamalar içeren veya bu tür davranışları teşvik eden materyalleri göndermeniz ya da yayınlamanız yasaktır. Aksi halde, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., yetkili merciiler ile her türlü işbirliğine giderek veya ilgili yargı kararlarına uymak suretiyle, bu tür bilgi veya materyal gönderen kişilerin kimliğini ifşa edecektir.
İçeriğin Denetlenmesi:
İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Sitedeki materyalleri istediği zaman değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.
Desteklenmeyen Haller:
Bu internet sitesi, İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kontrolü altında olmayan diğer internet sitelerine bağlantılar ya da atıflar içerebilir. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., bu ilgili internet sitelerinin ya da bağlantı verilen internet sitesindeki bağlantıların içeriğinden sorumlu değildir. Bu bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak için verilmektedir ve Sitede başka bir web sitesine bağlantı sağlanması veya ticari adı, ticari markası üreticisi ya da başka şekillerde bir ürüne atıfta bulunulması bağlantı verilen sayfanın içeriğinin İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından onaylandığını göstermez. Bu Siteye bağlı olan diğer sitelere erişme riski size aittir ve hiçbir durumda İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti. sitede bağlantı verilen üçüncü taraf internet sitelerinin içerik yada uygulamalarından sorumlu değildir.
Bilgi ve Uyarı:
Bu Sitedeki bilgilere dünya çapında erişilebilmektedir ancak, Sitede belirtilen tüm ürün ve hizmetler bütün coğrafi bölgeler veya yargı bölgelerinde herkesin kullanımına sunulmamıştır. İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti., ürünlerinin veya hizmetlerinin kullanımını bazı kişiler, coğrafi bölgeler ya da yargı bölgeleri için sınırlayabilir ve/veya sağladığı ürün sayısını ya da hizmet türlerini sınırlandırabilir. Sitede bulunan materyallerdeki ürünler ve hizmetler için yapılan teklifler yasaklandığı yerlerde geçersizdir.
Tabi Olduğu Yargı ve Hukuk Yeri:
Burada yer alan şart ve koşullar Türkiye hukukuna tabidir ve Türkiye hukuku uyarınca yorumlanacak ve yürütülecektir. Bu şart ve koşullardan ya da bu internet sitesinden doğan ve çözüme kavuşturulamayan tüm anlaşmazlıklar, yargı yetkisine boyun eğmiş olduğunuz yetkili Türk mahkemelerine götürülecek ve bunlar tarafından çözüme kavuşturulacaktır.

Ana Sayfa | Kurumsal | Fabrika | Ürünler | İletişim | Yasal Uyarı
Adres: Kavaklı Karabayır Mevkii İstiklal Cd. No:83 Silivri/İstanbul | Tel: 0212 744 73 44(Pbx) | Fax: 0212 744 74 50
Copyright © 2014 İnnova Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.